News & Diary

♦Diary #25 | Jak to bude dál ...

1. září 2013 v 20:37 | Posted By: Lizz ^^
Začátkem školního roku taky přijde na řadu nějaká změna na blogu. Pro ty, kteří nemají rádi dlouhé vykecávání, tak snad jen to, že tímhle článkem neoznamuju konec ani nic podobnýho, takže si můžete oddychnout :D Jenom prostě při školním roce je času míň :P

Proto se předem omlouvám, pokud nebudu tolik aktivní jako o prázdninách, ale tak snad to chápete :) Přemýšlela jsem, jestli sem nevzít další adminku, ale zase takhle ve dvou máme blog hezky pod kontrolou :D

Pro naše affs - Je nám líto, ale bohužel jste se konečně dočkali kontroly . Affs máme docela dost a obíhá z nich maximálně 4-5... Hlavně nečekejte, že vám všem budeme psát na blog- " Ahoj, probíhá kontrola affs, jestli chceš zůstat, tak se zapiš " ... Protože to bychom tu kontrolu vlastně ani dělat nemusely ^^

Tož pro shrnutí:
# V září by tu mohl být nový layout ( EDIT - Už tu je :D )
# Kvůli škole tu nejspíš trochu klesne počet článků, proto mějte prosím s námi trpěliivost.
# Právě probíhá kontrola Affs :)

Nový blog

24. července 2013 v 12:30 | Flowerska
Poslední článek na tomto blogu ode mě (Flowersky) a už vás tady nebudu otravovat :D
Jen jsem vám sem přišla napsat můj nový blog. Existuje už od včerejška ale až dnes jsem ho rozjela.

Nový blog je:

honeyland.blog.cz

Ti, co si ještě tady objednali layout. Určitě vám ho udělám, jen ho nezveřejním tady ale na novém blogu.
Na novém blogu nemám affs ale favourite sites. Mám tam zatím jen ty, které jsem hned věděla a ostatní affs si ještě přeberu a dám si je tam taky do favourites (ale bohužel ne všechny). Ještě pro wardrobe: vás jsem si tam taky přesunula, tak snad vám to nevadí :D

Jelikož i Ninuš na tomto blogu končí (a vůbec se na ní kvůli tomu nezlobím, přeci jen takový velký blog je na jednu adminku hodně). Takže, jestli ho někdo chcete, ráda vám ho přenechám. Kdo by ho chtěl, tak mi na emial honeyland@email.cz, napište že ho chcete a napíšu vám přihlašovací údaje.

Tak na tomto blogu se s vámi už nadobro loučím. Mějte se krásně a snad se zase potkáme na mém novém blogu :)

♦Diary #24 | Už je to definitivní...

23. července 2013 v 13:59 | Flowerska
Já ani nevím jak začít. Bude se mi to těžko psát, ale přeci jenom to už nějak ukončit musím. Stále někdo nechápe smysl tohoto článku? Tak to zjednoduším. Víte, už delší dobu jsem uvažovala o tom, co mám z toho, že mám blog o X seriálech a X herečkách. Vy z toho máte informace, ale já? Já nic. Pro mě je to ztráta času, který jsem mohla využít jinak a na něco, co mě opravdu baví a mám to ráda.
Už mě nebaví psát články o herečkách/seriálech,obíhat affs z povinnosti,hádat se s někým kvůli fotkám a článkům. Takže na tomhle blogu končím. Právě rozmýšlím nad názvem nového blogu, který ale nebude o nějaké celebritě nebo seriálu, ale o grafice, až tam bude vše hotové, dám vám sem odkaz - a když né sem tak ho dám na Facebookovou stránku blogu (odkaz v záhlaví).

Affs, ještě si tenhle blog nemažte ze seznamu, protože tu je ještě pořád spoluadminka Ninuš, která nevím, jestli si tenhle blog bude chtít nechat (já jí ho mileráda přenechám). Pokud ano, může si tu předělat co chce, pokud ho chtít nebude, tak blog někomu předám.

Přes tenhle blog jsem poznala spoustu skvělých lídí ♥♥ Pokud tenhle blog pojede dál (beze mě), tak v listopadu bude slavit 1. rok od založení ;) Ještě chci poděkovat vám všem, co jste blog navštěvovali.

♦Diary #23 | Nejsem tu

21. července 2013 v 10:20 | Flowerska
TENTO ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ

Kdo nečetl předchozí článek: V tuhle dobu jsem u kamarádky a vrátím se až odpoledne, tak kolem 13:00-14:00 ale přesnější odhady po mě nechtějte, protože to ani nevím :D Ráno jsem si přivstala abych si připravila nějaký články, protože až příjedu, tak se mi určitě nebude chtít narychlo něco hledat. No tak to je malé oznamko :D Ha, tentokrát to není žádnej sloh, že by jsem se konečně naučila psát krátký články? :D

A ještě malé oznako kvůli objednávce layoutů: Ty objednávky, co tam jsou udělám a pak se rozhodnu, jestli ještě vůbec layouty na objednávku dělat budu nebo ne. Pokud bych se rozhodla, že ne, tak budu dělat jen pro wardrobe a žádné jiné. Pokud bych se rozhodla, že layouty dělat budu, pak by tu byla úplně nová objednávka, která by byla s jiná.

♦Diary #22 | Zase ty moje kecy :D

20. července 2013 v 19:09 | Flowerska
No jo, Flowerska se zase potřebuje vypsat a předem upozorňuje, že tenhle článek bude, jak jinak, hoodně dlouhý :D Stejně ty moje kecy nikdo nečte, takže vůbec nebude vadit, když to bude dlouhý :D Pro větší přehlednost jsem body očíslovala a "pojmenovala". Tenhle článek bude hodně hnusnej, ale jenom na lidi, kteří mě naštvali - nebudu nikoho jmenovat, oni sami moc dobře ví.

01. Free grafika:
Víte, ten název Free grafika nemůžete brát tak doslova. Já se s tou grafikou patlám hodiny a vy si příjdete uděláte CRTL+C a CTRL+V, ale zdroj? Ten jaksi chybí (a výmluvy typu: "zapoměla jsem na něj" vám fakt nežeru). Dlouhou dobu jsem měla od kopíráků klid, ale teďka se to zase pomalu "rozjíždí". Nejspíš zavedu to, že jakmile někde najdu svojí grafiku bez zdroje, né žádný, že vás budu upozorňovat nebo prosit jako blbka o uvedení zdroje - prostě a jednoduše vás nahlásím a to bez upozornění (jo, to si můžu dovolit!).

02. Grafika na objednávku:
Jestli vám to nedošlo, tak objednanou grafiku smí používat jen ti, co si ji objednali!! Žádný, že ji bude používat, kdo chce! Ale není to to jedné, co mi na objednané grafice vadí. Vadí mi i to, že lidi, co si nějakou grafiku objednají, tak neuvedou od koho je - víte, jak se tomuhle říká? Přivlastňování si něčeho, co není vaše výroba/Vydávání grafiky za svou tvorbu! Takže, kdo u nějaké grafiky, kterou jsem vám udělala, nemá zdroj - radím urychleně dát nebo by to taky nemuselo skončit dobře pro váš blog.

03. Webové galerie:
Ááá další věc, která mi vadí. Dříve mi to nevadilo, ale teďka to překračuje všechny meze. Není mojí povinností vám webovou galerii založit, dělám to proto, že vám chci pomoct, ale vy to pak vytroubíte všem, že jsem vám pomohla a pak to po mě chce nespočet lidí a já na to prostě nemám čas a ani si ho dělat nehodlám. Jsou sakra prázdniny a já nechci celý čas trávit nad zakládáním webových galerií. Chci chodit ven s kámošema, věnovat se blogu a grafice - a né sedět nad instalací a konfigurací nějaké galerie! Nejsem stroj na výrobu webových galerií - ať se vám to líbí nebo ne.

04. Layouty:
Z nové objednávky layoutů jsem smazala už dvě, protože když někdo neumí číst pravidla, nebo když si layout objedná u někoho jiného a ani nedá vědět - není se čemu divit. Tenhle bod ale spíše navazuje na ten předchozí. Ti, co jsem jim dělala galerie, se mě ptali, jestli jim neudělám nějaký ten layout - což o to nejde, klidně udělám, ale když mě pak někdo hnusně sjede, že jim neumím ty layouty na galerie nakódovat (ehm, teďka budu sprostá) - kurva co si to doprdele dovolujete?! Mám tady někde na blogu napsané, že kóduju layouty na galerie? NE! Je mojí povinností umět všechno? NENÍ! Takže vážně nechápu. Když vám napíšu, že umím jen něco málo, tak vy si to přeberete jakože to umím na 1* :D Boožíčku, za co mě trestáš?!

No, napsala jsem vše co mi vadí a co mě štve a snad si ty "nejmenované osoby" uvědomí, jak mě naštvali a nic podobnýho, co udělali, se už nebude opakovat - nebo bude zle! A ještě taková zpráva: V noťasu mám děsnej binec, že se v něm skoro už ani nevyznám, takže si v něm jdu udělat pořádek a taky - zítra tu budu až odpoledne ;)

♦Hollywood-web | Facebook page - Like

5. července 2013 v 14:59 | Flowerska
Už někdy v prosinci jsem našemu blogu založila i Facebookovou stránku, ale tu jsem zanedbávala - pár dní
jsem tam chodila a přidávala příspěvky a pak zase ne. No, ale nakonec jsem na ní začala chodit a dala
jsem tam několik příspěvků. Takže kdo má náš blog rád a chce být v obraze ohledně seriálů nebo hereček
stačí, když klikne na To se mi líbí! Na Facebookovou stránku se dostanete kliknutím na obrázek

♦Maybe The end...

2. července 2013 v 10:44 | Flowerska
Vůbec nevím, jak mám začít a už vůbec nevím, co do tohohle článku napíšu. Na blog v poslední době nemám vůbec náladu - články jsem přidávala z donucení (kromě grafiky, tu jsem dělala s radostí), což je špatně. Blog nemá být povinnost ale něco jako vaše hobby, který rádi děláte - ale ne z povinnosti, ale proto, že vás to baví. Možná mě to teďka nebaví, protože jsem nemocná a tak jsem líná něco udělat :D

To se spíš dozvíme za pár dní, protože nechci udělat něco, čeho bych pak litovala. Proto vyhlašuju na pár dní hiatus. Stejně se i musím vyležet a hlavně prospat, protože co jsem nemocná, jsem toho moc nenaspala. Za pár dní tu jsem jako na koni i s mým rozhodnutím. I když to bude jasné, když se tu objeví černá stránka = konec, pokud tu budou články = pokračuju :D

EDIT 4.července v 13:52:
Nechtělo se mi psát nový článek, tak to píšu sem.
Uběhli sice jen dva dny, co jsem tenhle článek napsala, ale já jsem se už rozhodla, jestli tu zůstanu nebo ne. Vzhledem k tomu, že mi skoro nic není (až na tu blbou rýmu, ale aspon už můžu mluvit - hehe :D) a že jsem z nudy začala dělat novej layout na blog, tak to může znamenat jen jediný - vracím se sem. Ale nejdřív chci novej layout a až pak doplnim novinky - jak jsem tak koukala, tak jich moc ani není. Takže já jdu pracovat na novém layoutu - zatím bye :))

♦Happy Birthday Lucy Hale!

14. června 2013 v 16:59 | Flowerska
Dnes Lucy Hale slaví své 24.narozeniny a já jí za tento
blog přeju hodně štěstí a úspěchů v kariéře :)

Dávám to sem až teď, protože až teď jsem dorazila domů ze školy.
Fakt super přijet v pátek (poslední den školy) v pět hodin domů.
Vůbec nic se mi nechce dělat, nevím jestli něco přidám, ale affska oběhnu aby neřekli, že na ně prdim :D

♦Diary #21 | Oznámení

6. června 2013 v 18:49 | Flowerska
Nebudu tu psát slohy,protože by to nikdo nečetl,takže to napíšu v bodech,aby to nebylo tak dlouhé :D

Učitelé si strašně vymýšlí - tss všechny písemky (kromě jedné) přesunuly na příští týden - což je dobře,ale já se jak blbka učila! No aspoň to budu umět :D
Příští týden tu nebudu vůbec - Což je vysvětleno (částečně) v prvním bodě. Prostě samý písemky a z předmětů, který si chci vylepšit. Ale affs obíhat budu (i když omezeně, tak snad nebude vadit).
Moje narozky mi zase někdo musel zkazit - No za to bych nejradči zabíjela! Včera jsem měla narozky (no ehm 18.narozeniny :D) a zase nějakej debil mi je musí zkazit. Achjo, ani o těch narozeninách nemůže mít člověk klid! Fakt bych nejradči řekla - "Jděte s tím do *pííííp*".
Konečně mi funguje Photoshop - no sláva! Už tam mám všechno přesunutý,takže zítra bude grafika + otevřu zase na víkend Objednávku grafiky ;)

Z posledního bodu vyplívá že zítra i o víkendu tu budu :) Dneska jsem affs oběhla (náhrada za to,že včera jsem neobíhala). Dneska možná něco ještě přidám :) Jo a za pár dní už bude (snad) galerie v provozu ;) Achjo a stejně je tenhle článek zase dlouhej :D :D

♦Diary #20 | Zase škola aneb známky jsou teď důležitější

2. června 2013 v 15:19 | Flowerska
Já už prostě nevím, jaký názvy u deníčků mám dávat! :D
Ale jen chci upozornit,hlavně aff,že teďka budu mít necelých 14 dní na to, abych si opravila známky, takže nevím jak to bude s obíháním. Budu se snažit obíhat, ale zase nic neslibuju. Aspoň, že hned zítra žádnou písemku nepíšeme, protože hned po těch 14 dní, kdy jsem měla od školy jakože klid, by se mi učit vůbec nechtělo - ale budu muset, protože lítám ve dvou předmětech, který prostě musim dohnat aspoň na tu trojku (z toho jeden aspoň na čtyřku).

A to za dva roky budu maturovat, tybrďo ani si nechci představovat tu hromadu učení. A je tu ještě jeden problém, chtěla jsem otevřít objednávku grafiky a nějakou udělat, dokonce mám i rozdělanej layout pro jedno wardrobe jenomže mi zase selhal Photoshop a tentokrát úplně celej - no nic lepšího se stát nemohlo. Sice se mi teďka stahuje Photoshop Portable verze, jenomže než si tam nastrkám všechny blbostičky (brushe,tvary atd.), který tam prostě potřebuju (:D) tak tu žádná grafika nebude. Když už tak jen nějaký oddělovače, prostě něco, na co neptřebuju žádný brushe apod.

Komu se to nechce číst celý (nebo někomu není jasné o co jde):
•v následujících 14 dnech tu moc nebudu, musím si dohnat nějaký známky než budou uzavřené,
•obíhat taky moc nebudu,
•selhal mi Photoshop, takže tu nebude ani grafika (a to žádná), dokud si nepořídim nový Photoshop a nepřestěhuju si do něj vše potřebné.

♦Diary #19 | A moudráky mám venku...

31. května 2013 v 14:59 | Flowerska
Taky jste tak unavený jako já? Už jen to pomyšlení,že bych ještě někdy musela kvůli zubaři vstávat v 6 hodin ráno,se mi chce spát ještě víc :D Řeknu vám,mít zánět (i když malej,ale i přesto zánět) v moudráku - to fakt není prdel,protože to vám ani ta injekce nezabere a trhají vám ho na 'živo'. Bolest neskutečná - no aspoň mám všechny moudráky venku a už s nima nebudu mít problémy. Stejně to jsou zuby k ničemu :D

Abych to zkrátila a nepsala úplný blbosti :D Grafiku na objednání ještě nějakou dobu nechám uzavřenou,protože v pondělí už jdu normálně do školy a potřebuju si dohnat nějaký známky. Takže to vidím ještě tak na 1-2 týdny. Dneska/zítra udělám layout pro wardrobe a jinak dneska mám plno spoilerů (no jen je přeložit žeo :D),takže tu spíš bude přespoilerováno :D

Galerie mi pořád nechce brát heslo (což je divný),takže jsem jim napsala email a snad odpoví,co nejdřív,protože nahrávat fotky na imgbox je taky hotový utrpení :D

♦Diary #18 | Zítra nový layout

21. května 2013 v 20:09 | Flowerska
Konečně tahle růžovo-fialová hrůza zmizne :D Dneska bylo venku fakt nádherně (což je taky důvod, proč jsem nic nepřidala - byla jsem venku). Od pěti jsem se prděla s novým layoutem na blog a až teďka ho dodělala a je s Lucy Hale - použila jsem na něj nový shoot, který Lucy nafotila pro Seventeen. Komu se nebude líbit, tak má smůlu, protože lepší fakt neumim :D Kdyby byl nějaký žebříček nejdivnějších layoutů, tak by se umístil na prvním místě - no však uvidíte zítra :D

♦Rozpis obíhání affiliates

19. května 2013 v 18:30 | Flowerska
Rozhodla jsem se dát sem takový rozpis, když budu a nebudu obíhat affs. Nebojte, to obíhání budu dodržovat, né jako teďka, že jsem dva dny obíhala v pohodě a pak týden zase ne :D Proto, to sem taky dávám :) Odkaz na tenhle článek později bude i v menu, takže si ho pak affs můžou přečíst a podívat se, kdy budu obíhat. Někdy to i budu měnit, ale zase ne tak často.

JAKÉ DNY BUDU OBÍHATJAKÉ DNY NEBUDU OBÍHAT
Středa - jelikož mám v tento den
krátkou školu,tak mám na blog i
více času - tudíž i na obíhání affs.
Pondělí - školu mám až do tří
a když přijedu domů, tak se mi
affs vůbec nechce obíhat.
Pátek - to je asi jasné, každopádně,
důvod je stejný jako u středy a navíc
je to poslední den školy :D
Čtvrtek - stejný důvod jako u
pondělí.
Sobota - tady ani nevím, jestli budu
nebo nebudu obíhat, ale spíš to udělám
tak, že každou druhou sobotu budu obíhat
a ty další dvě zase ne :D
....
Neděle - v tento den budu obíhat spíše ráno
nebo večer - kvůli přípravám do školy :D
....
........
........

Takže z toho plyne, že budu obíhat 3-4 týdně (což vám musí stačit, komu ne - tak má prostě smůlu :D).

Teďka sice nebudu chodit do školy, kvůli praxím (jsou povinné a máme je kvůli tomu, že ve škole probíhají maturity) a i když bych teda těch 14 dní mohla obíhat každý den, tak stejně budu obíhat, tak jak je napsáno v tabulce (↑).

♦Promazání wardrobe

18. května 2013 v 19:49 | Flowerska
Důvod,proč promazávám wardrobe je ten,že některé wardrobe skončili s blogováním a tak není důvod si je dále v seznamu wardrobe nechávat. Měla jsem sedm wardrobe a z těch sedmi mám už jen tři wardrobe. Pokud by se někdo z těch wardrobe na svůj blog zase vrátil,ráda ho zase do wardrobe přijmu,ale prozatím,abych ten seznam měla přehledný,to nechám takhle :) Jesli bude další nábor wardrobe? To nevím,v nejbližší době určitě ne ;) Aktuální seznam wardrobe najdete níže :) Snad jsem na nikoho nezapoměla,kdyby jo,tak pište do komentářů ;)


•Smazané wardrobe•
bieberdaily.blog.cz
daily-ashley-benson.blog.cz
anahiesmejor.blog.cz
train.blog.cz

•Aktuální seznam wardrobe•
phoebesource.blog.cz
tvdthevampirediaries.blog.cz
harrypot.blog.cz

♦Diary #17 | Lidi jsou nevděčný!

18. května 2013 v 13:00 | Flowerska
Achjo,už zase vás jdu otravovat mýma kecama :D
Uvažuju o tom,že bych zrušila wardrobe a veškerý soutěže o layout. Proč? No,protože když si toho nikdo neváží,že jim layout udělám,na co se s nimi pak patlat? Ještě k tomu,když někomu layout nenastavím ještě v ten den,tak mě každý den bombardují zprávami na facebooku a emailu: "Kdy už mi ho konečně nastavíš?" nebo "Prosím,nastavíš mi ho už?" apod. Milý zlatí,takle by to nešlo!! Měli by jste si uvědomit,že já NEJSEM ROBOT sakra! Prostě když nemám čas,bože - já za to nemůžu! Pár dní tu nejsem a hned plno zpráv na emailu - "Kdy už to bude hotový?". Asi,když mám na blogu článek,že na blogu nebudu aktivní (ale něco málo přidám),neznamená,že mám tolik času,abych mohla nastavovat layouty,dělat grafiku na objednání a já nevím,co všechno!

Možná vám tenhle článek zní jako úplná kravina,nebo vám připadá sobecky. Jenomže,jak by bylo Vám,kdyby jste přišli na email/facebook/icq/ (a už nevím,co všechno existuje :D ) a měli by jste tam takovýhle zprávy? Určitě by vás to taky naštvalo,protože když prostě nemáte na něco čas a ještě k tomu takovýhle zprávy - na to se dá říct jen - některý lidi jsou dementní!

Už mě nebaví se uhánět kvůli nastavování layoutů a dělání grafiky jako kráva,aby jste mi už takovýhle zprávy nepsali! Takže odteďka,jak mi někdo hned druhý den napíše,něco ve smyslu "Kdy mi už ten layout konečně nastavíš?" vám JÁ napíšu něco takového: "Nastav si to sám/sama". A tečka.

Zase mega dlouhý článek - bezva :D Asi to prostě jinak neumím - no jo,mě prostě nepředěláte :D No nic,ukončuju tenhle článek,jdu dopřidat novinky (kterých - až fuj hodně :D ) a jdu to tu trochu zkulturnit :D

♦Diary #16 | Jo,jsem živá :D

16. května 2013 v 17:13 | Flowerska
Tak se 'poslušně' hlásím,že jsem naživu a od zítra budu mít od školy krásných 14 dní klid :D Jasně,budu chodit na praxi,ale tam budu tak 3 hoďky (což je o mnohem míň hodin než ve škole :D) takže na blog budu mít více času a určitě i budu víc obíhat (ne jako teďka). Jediné na co se fakt netěším,je to,že budu muset vstávat v pět hodin ráno :-/ Dneska tu ještě nebudu,protože se mi seká noťas a půl hodiny se prdět s článkem,aby se přidal - děkuju,nechci :D Zítra tu ale určitě budu,hned ráno,jak vstanu tak přidám ke stažení nové díly seriálů a nahraju do galerie zmeškané fotky (toho bude,ale co,nevadí,aspoň budu mít co přidávat :D) taky dodělám objednanou grafiku (zase se to nahromadilo).

Jinak,totálně jsem si zamilovala jednu písničku od Seleny Gomez. Poslechnout si jí můžete Tady. Myslím si,že ta písnička je od ní nejvíce povedená. No a já jdu,nebo z těch mých keců umřete nudou :D

Takže se (s)mějte a zítra se těšte,protože vás budu prudit mýma článkama :D

♦ Diary #15 | Dnes tu nebudu..

9. května 2013 v 17:58 | Flowerska
No tak po dlouhé době zas jdu otravovat s mýma kecama :D Za chvilku jedu ke kamarádce (moc se těšim! ♥) - budu u ní spát - jen do zítra,ale jen aby jste věděli,že dneska nic nepřidám a nevím jestli zítra taky vůbec něco přidám (jo,já vím,že je nový díl TVD a BatB,ale kvůli odkazům na stažení a online zkouknutí spěchat domů fakt nebudu :D ). No možná to přidám ráno,ale zas mi bude blbý vysedávat u ní na PC a dávat něco na blog. Když nepřidám to,tak promo video určitě.

Zítra dodělám bjednanou grafiku + nastavím layout,který jsem udělala pro gossipgirlsite. Fotky sice mám nahraný na galerii a chtěla jsem je dát na blog,jenomže - mě se nechce! :D

Příští týden jdu k zubaři,bude mi trhat moudráky (tyhle zuby jsou fakt za trest!) zrovna v den,kdy jedeme se školou na výlet do Prahy (stejně to bude nudný jako posledně + byla sem tam milionkrát :D ).

Raději to ukončim,nebo umřete nudou :D Mějte se,zase zítra (někdy odpoledne,nebo večír - no prostě až dorazim domů).

♦ Diary #14 | Je tohle možný?

6. května 2013 v 22:04 | Flowerska
No takže mám zkaženou náladu,no ne úplně zkaženou,ale prostě špatnou.
Kvůli jedné slečně,kterou nebudu jmenovat,protože ona moc dobře,že to je ona :D Úplně mi znechutila přidávat novinky a taky dělat grafiku. A můžete jí za to poděkova :-/ Jako vážně nechápu,proč by Ninuš (spoluadminka tohoto blogu) nemohla na tento blog přidávat seriál,který sice už skončil,ale panebože no a co,že ho sem přidává?! Je to snad náš blog a mi budem rozhodovat o tom,co sem budem a nebudem přidávat.
Komentář,který slečna napsala je u tohoto článku: Tady.
Ta holka je asi úplně slepá,protože tam zdroj JE! Já ten seriál ani nesleduju,ale že si ho Ninuš na tenhle blog přidává,mi nevadí.

Jako promiňte,že to takle řeknu ale NESERTE MĚ S TÍMHLE!!
Vyfotila jsem dva komentáře,aby někdo neřekl,že si vymýšlím a obviňuju někoho bez důkazů. No a nebutu tam nic rozmazávat,jen ať víte,kdo obviňuje lidi,že kopírujou,když u těch článků,co si ona myslí,že jsou zkopírované,zdroje jsou :D Podle IP adresy jsem poznala,kdo ten koment napsal. No moc jí to nevyšlo no,asi jí nenapadlo,že bych mohla kontrolovat IP adresy,a navíc,dva lidi nemůžou mít stejnou IP adresu :D ;)♦ Soutěž o layout | #2 - Vyhodnocení

4. května 2013 v 14:50 | Flowerska

Tak je na čase,abych sem dala vyhodnocení druhé soutěže o layout. Docela dlouho jsem se rozhodovala,koho mám vybrat. Vybrala jsem dva lidi,kterým layout udělám. No,výsledky najdete v obálce (musíte na ní kliknout). Gratuluju vítězům a ty co jsem nevybrala,doufám,že se nezlobíte,ale nemůžu vzít všechny.

♦ Soutěž o layout | #2

2. května 2013 v 17:19 | Flowerska
Druhá soutěž o layout :) Jelikož mám volno na pár dní od školy (dnes je svátek a zítra-pátek máme ředitelské volno) tak budu mít i čas udělat nějaké ty layouty :) Soutěž tu bude ode dneška do pátka,takže máte možnost se zapisovat. V pátek sem dám výsledky,koho jsem si vybrala.

Žádné speciální podmínky nemám,ale přeci jen nějaké ano:
~ Když si tě vyberu a udělám ti layout,nic na něm nebudeš měnit
~ Ani ho vydávat za svůj nebo jeho části používat na jiný layout.

Přihláška:
~ Blog + přezdívka
~ S kým by layout měl být?
~ Barvy
~ Odkaz na fotky
~ Budeš chtít i bonusky k layoutu? (Pokud ano,jaké? Popisky do menu mi sem nepište,ty dělám k layoutům vždycky)

♦ Rozdělení affiliates ~ April

1. května 2013 v 20:00 | Flowerska
Nové rozdělení affs na měsíc duben. Jsem ráda,že se některé affs snažili obíhat aspoň jednou týdně a neprděli na to (jako třeba já :D ) a moc vám za to děkuju. No ale některé affs jsem si přece jen smazala (buď skončili,na blogu nejsou aktivní,nebo vůbec neobíhají). No,koho si nechávám a koho si mažu najdete níže. U některých affs,které jsem si smazala,mě to mrzí,ale zase na druhou stranu 3 nové affs přibyli :)

NECHÁVÁM:
•ems* (demilovato.blog.cz)
•Alexia (tvdthevampirediaries.blog.cz)
•BA-Team (best-actresses.blog.cz)
•Patty (arrow-web.blog.cz)
•Niky* (watson-olsen.blog.cz)
•Beat (online-gewitt.blog.cz)
•Ninuš (phoebesource.blog.cz)
~Aria (sweeet-heart.blog.cz)
•VeRu & Veru (amazing-series.blog.cz)
•-S (tbellisario-daily.blog.cz)
•Andy (x-hyena.blog.cz)

MAŽU:
•Spenc (mine-stuff.blog.cz)
•Šárka* (teenwolf-source.blog.cz)
•Katie (kim-kardashian.blog.cz)
•Hedra (just-actresses.blog.cz):

SKONČILI:
•Tessie (candiceaccola-source.blog.cz)

NOVÁ AFFS:
•azure-art.blog.cz
•selena-marie-gomez.blog.cz
•emmawatson-all.blog.cz

♦ Narozeninový projekt!

12. dubna 2013 v 16:09 | Flowerska
Nechci zase psát nějaké slohovky, protože to by nikdo nečetl (no ani se nedivim :D ).
Slíbila jsem Jenny z lovely-jessica.net,že jí pomůžu s jejím projektem, který pořádá na 32.narozeniny Jessicy Alby.
Takže o co vás vlastně žádám. Jde o to, že kdo má Jessicu rád a chtěl by jí nějakým způsobem popřát, tak může.
Na email bdayprojectjessica@gmail.com můžete poslat třeba videa s narozeninovými vzkazy,fotky s cedulkou Happy Birthday,Jessica nebo prostě jakékoliv přání. Ať už to je jen upravená fotka,nebo to,co je napsané výše,Jenny za vaše
příspěvky do projektu bude moc ráda. Nebo, kdo chce něco vytvořit v nějakém grafickém programu, tak to je samozřejmě
také možnost :) Všechny výtvory posílejte do 27.dubna.

No, tak to bylo řečeno ve zkratce :D Kdyžtak pro více informací klikněte na odkaz, který najdete nakonci tohoto článku.

♦ Happy Birthday Shay Mitchell :)

10. dubna 2013 v 17:49 | Flowerska
Dneska slaví své 26.narozeniny jedna z holek Pretty Little Liars. A není to nikdo jiný než Shay Mitchell. Já jí za celý tento blog přeju hodně moc štěstí,zdraví,lásky a spoustu úspěchů - a to nemyslím jen úspěchy filmové :) Škoda,že se musím učit,mohla bych udělat nějakou grafiku s ní nebo tak,ale tak třeba zítra něco zpatlám :D


Jinak bych vám chtěla říct,že nový layout na blog je dokončen,protože jsem dnes přijela domů o něco dřív,tak jsem na něj měla čas. Nastavím ho sem ale až někdy kolem pátka/soboty. Tak snad to tu ještě s tímto přežijete :D A affs snad ještě dnes oběhnu,až se našprtám aspoň na jeden předmět :D
Také máme nastavený layout na galerii,sice není ještě úplně dokončený (nastavený),ale to hlavní tam je,takže tak. Za nastavení děkuju Jenny - jsi prostě zlato ♥♥ No víc podrobností k tomu layoutu - zas někdy příště :D

♦ Diary #13 | Omezená aktivita

8. dubna 2013 v 19:19 | Flowerska
Omlouvám se,že jsem dneska nic nepřidala a kromě tohoto ubohého článku ani nepřidám a děkuju Ninuš,že nějaké články přidala :) Nebýt jí,tak by tu dnes ani žádný pořádný článek nebyl.
No zpátky k tématu. Jelikož,zhruba za měsíc,budou mít čtvrťáci maturity,tak se učitelé rozhodli/domluvili,že nás do té doby budou mučit písemkama,aby nasbírali,co nejvíce známek. Ha,že prý ze 7 známek se uzavírat známka nedá (?!?) No tou větou mě fakt dostali :D Tenhle týden tu určitě ode mě čekejte omezenou aktivitu,nevím jak to bude příští týden,ale tenhle týden tu na 100% moc nebudu.
Taky jsem začala s ''výrobou'' nového layoutu na blog a díky učení jakože fakt nevím,kdy se dostanu k jeho dokončení. Ale vím jistě,že bude s Demi Lovato (i když ji na blogu nemáme,tak layout bude s ní).
No to je pro dnešek ode mě vše. Jdu se učit na nejvíce debilní předmě,který snad existuje (a to ho zítra máme 4 hodiny - asi umřu nudou) :D Pokud na tom předmětu neumřu,tak něco málo přidám.

Prozatím ádios,milánkové ;) :D

♦ Diary #12 | To nám ten duben hezky začíná..

2. dubna 2013 v 16:09 | Flowerska
Názvu článku si nevšímejte,nevěděla jsem jak ho nazvat. No možná by se hodil název "Není nic horšího než lidská demence". Proč tenhle článek píšu? Ani nevím,jen se potřebuju někde vypsat. Ale než si začnu stěžovat apod. Bude nový layout,a jakože nevím s kým bude. Uvažovala jsem o někom,koho na blogu nemám třeba Taylor Swift nebo tak. Barvy mám tak nějak už promyšlené a vrhnu se na něj zítra,dneska snad udělám alespoň jeden layout pro výherce :)
Dneska jsem na FB mluvila s jednou kamarádkou, okomentovala jeden článek jedné slečně s blogu,který fakt uvádět nebudu. Měla tam článek s novým layoutem. No a ta kamarádka jí tam napsala: Takové layouty nejsou nic pro mě...A ta slečna jí dosti sjela,něco na způsob,že "když se ti můj blog nelíbí tak na něj nelez". Nad mojí hlavou se objevilo snad tisíc otazníků. Jako jsem vůbec nechápala,proč jí ta slečna sjela jen za názor. Hlava mi to nebere,ať už děláte grafiku jak chcete,tak musíte počítat s tím,že se někomu něco od vás zrovna líbit nebude a né že ho pak ještě sprdnete za to,že vám tam zanechal svůj vlastní názor. Za to by jste měli být spíš rádi,že vám někdo napíše,co se mu/jí na vaší grafice nelíbí,aby jste na to mohli zapracovat a vylepšit to.
Nikdo není dokonalý a každý děláme chyby. Z chyb se člověk učí,ono totiž řešení toho,v čem jste chybu udělali,nepříjde a nespadne jen tak z nebe :D
Taky jsem narazila na pár blogů,co nic neudělali a dostali vynadáno/napráskáno snad ještě víc než na Velikonocích. (Ehe?) To mi taky hlava nepobrala. Šlo hlavně o to,že se někdo inspiroval layoutem (čtěte pozorně → inspiroval,né že zkopíroval!). Někteří lidi holt nepoznají rozdíl mezi slovem Inspirace a Kopírace. Když někdo napíše "Inspiroval/a jsem se" tak si to většina přeloží "Zkopíroval/a jsem". A co mě víc udivuje,že rozdíl mezi těmito dvěma pojmy nepozná ani správný grafik (WTF?).
A jako třešničkou na dortu může být,že se někdo stará o to,co není jeho věc a čemu vůbec nerozumí. Já vám radím,starejte se o své vlastní problémy,ju? Kdyby od vás někdo chtěl radu,ponaučení nebo bůh ví co,tak si za váma příjde sám a né,že se do toho budete montovat,když nevíte ani o co go.

Tímto článkem nechci nikoho urazit ani pomluvit,ale sakra zamyslete se nad sebou! Takovýhle chování fakt není normální a když už máte s někým problém tak si to s ním vyřešte sami a né,že za sebe budete posílat druhý aby toho dotyčnýho sprdly za vás.
 
 

Reklama